» Informacja o wyjątkach w kursowaniu autobusów PKM Jaworzno
 
Soboty, niedziele i święta:
Centrum04:34
Rynek04:35
Chełmońskiego04:36
Szpital04:37
Chełmońskiego Pompy04:38
Wilkoszyn Chełmońskiego04:39
Wilkoszyn04:40
Wilkoszyn Cmentarz04:41
Jeziorki Dożynkowa04:42
Jeziorki Szkoła04:43
Jeziorki Sklep04:44
Jeziorki Kościół04:44
Jeziorki Kasztanowa04:45
Jeziorki Herbowa04:46
Koźmin Las04:47
Koźmin Jesienna04:48
Koźmin04:49
Chrzanów Balin Szkoła
 
04:50
Chrzanów Balin Bar04:52
Chrzanów Balin Kościół04:53
Chrzanów Tuczarnia04:54
Chrzanów Działki04:55
Chrzanów Śródmieście04:58
Chrzanów Dworzec Autobusowy04:59
Objaśnienia dotyczące kursu:
nie kursuje w dniach 25 grudnia i 1 stycznia