Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Wyścig Tour de Pologne w Katowicach


DOgłoszenieotyczy linii: A, E, J


Informujemy, że w dniu 30 lipca (niedziela), w związku z wyścigiem kolarskim Tour de Pologne wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w Katowicach:

Linia A

  • Stałą trasą wykonany zostanie wyłącznie kurs o godz. 6:42 z przystanku początkowego CHRZANÓW DWORZEC AUTOBUSOWY (odjazd z przystanku KATOWICE ALEJA KORFANTEGO o godz. 7:47). Pozostałe kursy w ciągu dnia obsłużą na terenie Katowic wyłącznie przystanek KATOWICE ZAWODZIE WALERIANA.

Linie E i J

  • Od około godziny 10:00 do około godziny 19:30 autobusy kursować będą wyłącznie do przystanku zastępczego KATOWICE ZAWODZIE PĘTLA, który funkcjonował będzie jako przystanek końcowy i początkowyW czasie objazdu całkowicie wyłączone z obsługi zostaną następujące przystanki w Katowicach: ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY, STREFA KULTURY, STREFA KULTURY NOSPR, ALEJA KORFANTEGO.

W czasie wyścigu pomiędzy dzielnicą Zawodzie a centrum Katowic funkcjonować będzie jedynie komunikacja tramwajowa. Przypominamy jednocześnie, że KZK GOP nie honoruje biletów emitowanych przez PKM Spółka z o.o.

  • Lokalizacja przystanku zastępczego KATOWICE ZAWODZIE PĘTLA na mapie Google z funkcją Street View:

 Zachęcamy do zapoznania się z tymczasowym przebiegiem linii na schemacie: