Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Utrudnienia w związku z biegiem SILESIA MARATHON w Katowicach


OgłoszenieDotyczy linii: A, E, J


Informujemy, że w dniu 1 października (niedziela) między godz. 8:40 a 13:15  w związku z organizacją imprezy Silesia Marathon 2017 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów w Katowicach. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu poszczególnych kursów uwzględnione zostały za pomocą specjalnych oznaczeń w internetowym rozkładzie jazdy.

  • Linia A
    Kurs okrężny z przystanku początkowego CHRZANÓW DWORZEC AUTOBUSOWY o godz. 9:17 wykonany zostanie z pominięciem następujących przystanków w Katowicach: OSIEDLE PADEREWSKIEGO GRANICZNAOSIEDLE PADEREWSKIEGO POWSTAŃCÓW oraz STREFA KULTURY.
  • Linia E
    Specjalnie oznaczone w rozkładzie jazdy kursy pominą przystanek KATOWICE STREFA KULTURY (w obu kierunkach). Z kolei przystanek KATOWICE ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.
  • Linia J
    Specjalnie oznaczone w rozkładzie jazdy kursy pominą następujące przystanki w Katowicach: WILHELMINA SKRZYŻOWANIE, ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWYSTREFA KULTURY, STREFA KULTURY NOSPRZ kolei przystanek KATOWICE ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.