Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

System kiedyprzyjedzie.pl

System dynamicznej informacji pasażerskiej działający w oparciu o serwis internetowy kiedyprzyjedzie.pl umożliwia pasażerom bezpłatny dostęp do rzeczywistych odjazdów jaworznickich autobusów z dowolnego przystanku w sieci komunikacyjnej PKM Jaworzno.

Z serwisu można obecnie korzystać w następujący sposób:

– wysyłając SMS o treści: JAW.<numer przystanku> (na przykład: JAW.519) na numer 664 070 971; koszt SMS zgodny jest z taryfą Twojego operatora GSM; numery przystanków umieszczone zostały na tabliczkach przystankowych z rozkładem jazdy.

– odwiedzając stronę internetową jaworzno.kiedyprzyjedzie.pl. W oknie wyszukiwania należy wpisać nazwę żądanego przystanku, jego numer lub też po powiększeniu obszaru mapy wskazać interesujący nas przystanek. Godziny odjazdów są dostępne po wciśnięciu przycisku „pokaż odjazdy”. Ikonka autobusu widniejąca w kolumnie „odjazd” oznacza, że mamy do czynienia z prognozą, uwzględniającą opóźnienia związane z aktualną sytuacją drogową. W drugiej z zakładek można z kolei znaleźć planowy rozkład jazdy.

Po otwarciu strony jaworzno.kiedyprzyjedzie.pl w urządzeniu mobilnym (smartfonie, tablecie) użytkownik uzyskuje dostęp do uproszczonej wersji serwisu. Po wyszukaniu interesującego nas przystanku otrzymujemy wirtualną tablicę z najbliższymi odjazdami z wybranego słupka. Bezpośrednie odnośniki do tablic z odjazdami są również podlinkowane w serwisie rozkładowym na stronie pkm.jaworzno.pl/rozklady oraz dostępne pod postacią kodów QR na tabliczkach przystankowych.

Jaworzno jest pierwszym miastem w województwie śląskim, które swoim Pasażerom zaoferowało pełną informację o rozkładach jazdy w czasie rzeczywistym, z dowolnego przystanku sieci. Monitoringiem objęte zostały wszystkie autobusy przewoźnika.