mMPK – rozkłady jazdy na telefon komórkowy (technologia Java)

MobileMPK (w skrócie mMPK) jest aplikacją stworzoną w mobilnej technologii Java przeznaczoną na telefony komórkowe. Aplikacja umożliwia stały dostęp do rozkładu jazdy Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Jaworznie. Za jej pomocą pasażer może sprawdzić rozkład jazdy dowolnej linii na terenie całej sieci komunikacyjnej PKM Jaworzno. Dzięki funkcji definiowania połączeń istnieje możliwość uzyskania informacji o połączeniach pomiędzy dowolnymi przystankami, kolejnych godzinach odjazdu autobusów, czasie trwania podróży oraz szczegółów dotyczących przesiadek.

Aplikację można pobrać ze strony http://www.mmpk.info

FUNKCJE APLIKACJI

  • wyświetlanie rozkładu jazdy pojedynczej linii na wybranym przystanku,
  • wyświetlanie listy linii zatrzymujących się na wybranym przystanku,
  • wyświetlanie rozkładu całego przystanku (na jednym ekranie wyświetlany jest spis kolejno odjeżdżających autobusów z wybranego przystanku wraz z godziną i kierunkiem jazdy),
  • wyświetlanie informacji o połączeniach pomiędzy dowolnymi przystankami,
  • możliwość utworzenia listy ulubionych przystanków.

JAK KORZYSTAĆ Z APLIKACJI?

Dokładna instrukcja obsługi programu znajduje się na stronie:

http://www.mmpk.info/instrukcja_obslugi_rozkladu_jazdy_na_telefon_komorkowy,14,.html

ILE TO KOSZTUJE?

Program jest płatny. Szczegóły odpłatności i zasady korzystania z niej znajdują się na http://www.mmpk.info

WYMAGANIA PROGRAMU

Do uruchomienia aplikacji potrzebny jest jedynie telefon komórkowy wyposażony w mobilną technologię Java. Aplikacja potrzebuje również co najmniej 30 KB wolnej pamięci w telefonie. Całkowity rozmiar pliku to ok 100 kB.


Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Jaworznie nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości udostępnionego rozkładu jazdy.