Scheduler – rozkłady jazdy dla telefonu iPhone

Scheduler Poland jest płatną aplikacją stworzoną dla telefonu iPhone. Program tworzy niezależny deweloper Krzysztof Pliszka znany pod pseudonimem kakaki. Aplikacja umożliwia stały dostęp do wielu rozkładów jazdy w tym też do Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Jaworznie. Jej największym atutem jest to, iż po zainstalowaniu na telefonie nie łączy się z Internetem zatem używanie jej nic nie kosztuje. Za jej pomocą pasażer może sprawdzić rozkład jazdy dowolnej linii na terenie całego miasta. Dzięki funkcji ulubionych można w bardzo szybki sposób sprawdzić informacje o połączeniach pomiędzy dowolnymi przystankami w mieście, kolejnych godzinach odjazdu autobusów, czasie trwania podróży oraz sprawdzić możliwe przesiadki.

O APLIKACJI

  • płatna aplikacja na iPhone,
  • korzystanie z niej nie generuje dodatkowych kosztów,
  • umożliwia stały dostęp do rozkładu komunikacji miejskiej,
  • program jest bardzo prosty w obsłudze.

FUNKCJE APLIKACJI

  • wyświetlanie rozkładu jazdy pojedynczej linii na wybranym przystanku,
  • wyświetlanie listy linii zatrzymujących się na wybranym przystanku,
  • wyświetlanie rozkładu całego przystanku (na jednym ekranie wyświetlany jest spis kolejno odjeżdżających autobusów z wybranego przystanku wraz z godziną i kierunkiem jazdy),
  • wyświetlanie informacji o połączeniach pomiędzy dowolnymi przystankami,
  • możliwość utworzenia listy ulubionych przystanków.

JAK KORZYSTAĆ Z APLIKACJI?

Opis programu znajduje się na stronie:

http://www.kakaki.pl/scheduler_poland

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: [email protected].

ILE TO KOSZTUJE?

Aplikacja udostępniona jest odpłatnie sklepie internetowym Apple. Drobne opłaty mogą pojawić się również podczas pobierania aktualizacji. Ich wysokość uzależniona jest od opłat naliczanych za korzystanie z internetu, określonych przez operatora sieci komórkowej.
Korzystanie z aplikacji nic nie kosztuje. Aplikacja została tak zaprojektowana, aby nie musiała łączyć się z internetem w chwili sprawdzania rozkładów. Instaluje się ją przez Appstore bezpośrednio do telefonu lub przez program iTunes.


Wszelkie problemy z działaniem aplikacji lub nieścisłościami z rzeczywistymi rozkładami jazdy prosimy zgłaszać na adres mailowy [email protected].

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Jaworznie nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości udostępnionego rozkładu jazdy.