Ograniczenia liczby pasażerów

Ograniczenia liczby pasażerów

Aktualności 24 marca 2020
Ograniczenia liczby pasażerów

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, nasi Pasażerowie!

W związku z ogłoszoną dzisiaj przez Premiera Rzeczpospolitej Polskiej Pana Mateusza Morawieckiego decyzją o wprowadzeniu zmian w funkcjonowaniu publicznego transportu zbiorowego i związanymi z tym ograniczeniami w przemieszczaniu się obywateli Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Jaworznie uprzejmie informuje, że od 25 marca (środa) do obsługi wszystkich najbardziej newralgicznych kursów rozkładowych skierowane zostaną autobusy wysokopojemne, w miarę posiadanej ich dostępności.

W stałej gotowości w naszej Spółce dostępna będzie odpowiednia rezerwa taborowa umożliwiająca ewentualne dublowanie kursów. Nasze służby będą obserwować napełnienia autobusów i elastycznie dostosowywać naszą ofertę w celu zaspokojenia niezbędnych potrzeb komunikacyjnych naszych Mieszkańców, stanowiąc najwyższym priorytetem zapewnienie im bezpieczeństwa podróżowania.

Z uwagi na fakt, iż sytuacja jest dynamiczna, bardzo zmienna i niespotykana dotychczas w naszej historii prosimy o zrozumienie i zachowywanie się zgodnie z przepisami obowiązującymi w stanie epidemii, z respektowaniem ograniczeń w przemieszczaniu się do sytuacji bezwzględnie koniecznych.