Bieg uliczny w Katowicach

Komunikat

Bieg uliczny w Katowicach

Komunikaty 8 czerwca 2018
Obowiązuje: W dniu 10 czerwca (niedziela) od godz. 9:30 do 13:00
Dotyczy linii: AEJ

Informujemy, że w dniu 10 czerwca (niedziela) między godz. 9:30 a 13:00 w związku z organizacją imprezy Wizz Air Katowice Half Marathon wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów w Katowicach.

  • Linia A
    Wyłączone z obsługi zostaną następujące przystanki: OSIEDLE PADEREWSKIEGO GRANICZNA, OSIEDLE PADEREWSKIEGO POWSTAŃCÓW, FRANCUSKA, MARIACKA oraz STREFA KULTURY. Z kolei przystanek ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.
  • Linia E
    Wyłączony z obsługi zostanie przystanek STREFA KULTURY (w obu kierunkach). Z kolei przystanek ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.
  • Linia J
    Wyłączone z obsługi zostaną następujące przystanki: STREFA KULTURY oraz STREFA KULTURY NOSPR. Z kolei przystanek ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu poszczególnych kursów uwzględnione zostały za pomocą specjalnych oznaczeń w internetowym rozkładzie jazdy.