Aplikacja mobilna PKM


Szanowni Państwo,

borykamy się z chwilowym problemem ograniczenia dostępności do aplikacji PKM Jaworzno poprzez Google Play Store. Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem usterki technicznej. Do czasu usunięcia awarii prosimy o skorzystanie z zastępczego źródła dostępu do pliku instalacyjnego:

https://drive.google.com/file/d/1Uv3uA6DW4e9Tc3aWOaZ1B2X3ZsvXsWOX/view?usp=sharing

Jeżeli ustawiania systemowe Państwa urządzenia zablokują możliwość instalowania aplikacji spoza Google Play Store, należy zaznaczyć w opcjach „zezwalaj na instalowanie z innych źródeł”.
https://android.com.pl/porady/250018-aplikacje-z-nieznanych-zrodel/


Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnego kanału dystrybucji biletów! Interesujący Cię bilet kupisz w jeszcze prostszy sposób za pomocą aplikacji mobilnej PKM. 

Już teraz pobierz aplikację na swoje urządzenie:

kiedyprzyjedzie.plkiedyprzyjedzie.pl

Po zainstalowaniu aplikacji zyskasz możliwość zakupu dowolnego biletu dostępnego w Cenniku Opłat za pomocą swojego smartfona. W zakładce z informacją pasażerską otrzymasz dostęp do faktycznego czasu przyjazdu autobusu na dowolny przystanek w oparciu o dane z systemu kiedyPrzyjedzie.pl. Za pomocą aplikacji poinformujemy Cię także o wszelkich zmianach w organizacji komunikacji miejskiej.

Obsługa aplikacji jest przyjazna i intuicyjna dla użytkownika. Dostępne funkcje nie wymagają dodatkowych instrukcji. Wszelkie czynności związane z zakupem biletu potwierdzane są dodatkowo powiadomieniami na skrzynkę e-mail.

Kontrola biletów przebiega sprawnie. Na żądanie kontrolera należy wejść w zakładkę „KONTROLA / MOJE BILETY”, a następnie okazać ekran urządzenia w sposób umożliwiający odczytanie informacji o bilecie.

Przypominamy, że bilety imienne dostępne w aplikacji ważne są wyłącznie za okazaniem dowodu tożsamości ze zdjęciem.