Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

Komunikat

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

Komunikaty 3 lipca 2018
Obowiązuje: W dniu 6 lipca (piątek)
Dotyczy linii: AEJS303304305307312313314319350369370372373390

Informujemy, że w dniu 6 lipca (piątek) w związku z Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków wystąpią liczne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Od pierwszych kursów aż do odwołania w godzinach wieczornych obowiązywać będą następujące trasy objazdowe:

Linia 304

  • (…) WARPIE WODOCIĄGI – PLAC ŚW. JANA – CENTRUM – URZĄD MIEJSKI (…)

Linia 306

  • (…) SZPITALWARPIE WODOCIĄGI – PLAC ŚW. JANA – CENTRUM – URZĄD MIEJSKI (…)

Linie 314 i 319

  • (…) SZPITALOBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ – (ze względu na znacznie dłuższy dystans, przejazd trasą objazdową ulicami Obrońców Poczty Gdańskiej, Kołłątaja, Insurekcji Kościuszkowskiej i Grunwaldzką realizowany będzie bez obsługi przystanków)CENTRUM (…)

Linia 390

  • (…) WARPIE WODOCIĄGIOBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ(ze względu na znacznie dłuższy dystans, przejazd trasą objazdową ulicami Obrońców Poczty Gdańskiej, Kołłątaja, Insurekcji Kościuszkowskiej i Grunwaldzką realizowany będzie bez obsługi przystanków)CENTRUM (…)

Ponadto, w godzinach od około 18:15 do około 19:15 wystąpią dodatkowe zmiany w kursowaniu autobusów. Część kursów zostanie zawieszona, a niektóre wykonane zostaną w skróconych relacjach w sposób minimalizujący utrudnienia dla pasażerów. Wybrane kursy oczekiwać będą także na przejazd kolarzy i zrealizowane zostaną z opóźnieniem. Niestety, ze względu na brak możliwości precyzyjnego przewidzenia czasu zamknięcia poszczególnych dróg, mogą wystąpić dodatkowe utrudnienia.

W internetowym rozkładzie jazdy za pomocą specjalnych oznaczeń (kolorowe kropki obok kursów) opisane zostały zaplanowane zmiany.