Bieg uliczny w Katowicach

Komunikat

Bieg uliczny w Katowicach

Komunikaty 31 maja 2019
Obowiązuje: W dniu 2 czerwca (niedziela) od godz. 9:00 do 12:00
Dotyczy linii: AEJ

Informujemy, że w dniu 2 czerwca (niedziela) między godz. 9:00 a 12:00 w związku z organizacją imprezy Wizz Air Katowice Half Marathon wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów w Katowicach.

  • Linia A
    Wyłączone z obsługi zostaną następujące przystanki: OSIEDLE PADEREWSKIEGO GRANICZNA, OSIEDLE PADEREWSKIEGO BIBLIOTEKA ŚLĄSKA, FRANCUSKA, MARIACKA, SZKOLNA oraz STREFA KULTURY. Z kolei przystanek ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.
  • Linia E
    Wyłączony z obsługi zostanie przystanek STREFA KULTURY (w kierunku Jaworzna). Z kolei przystanek ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.
  • Linia J
    Wyłączone z obsługi zostaną następujące przystanki w kierunku Jaworzna: STREFA KULTURY NOSPR, STREFA KULTURY oraz ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY. Z kolei przystanek ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.

Lokalizacja przystanku zastępczego KATOWICE ALEJA KORFANTEGO na mapie Google z funkcją Street View:

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu poszczególnych kursów uwzględnione zostały za pomocą specjalnych oznaczeń w internetowym rozkładzie jazdy.