Otwarcie dla ruchu ul. Martyniaków

Komunikat

Otwarcie dla ruchu ul. Martyniaków

Komunikaty 20 listopada 2019
Obowiązuje: Od 22 listopada (piątek)
Dotyczy linii: 314321328370

Informujemy, że od 22 listopada (piątek) w związku z otwarciem dla ruchu ul. Martyniaków zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji komunikacji miejskiej:

Linia 314

  • Przywrócenie stałej trasy w obu kierunkach: ELEKTROWNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTROWNIAPROMIENNASTREFA PRZEMYSŁOWA IISTREFA PRZEMYSŁOWA IIIDĄBROWA NARODOWA LEMAENERGETYKÓWMARTYNIAKÓWMARTYNIAKÓW PRZEJAZDPODŁĘŻE STADION (…).

Linie 321 i 328

  • Przystanek MARTYNIAKÓW PRZEJAZD obsługiwany będzie w kierunku Osiedla Podłęże na ul. Martyniaków, a w kierunku elektrowni bez zmian na ul. Promiennej.

Linia 370

  • Przywrócenie stałej trasy z obsługą przystanków: DARWINA, MARTYNIAKÓW, MARTYNIAKÓW PRZEJAZD i ELEKTROWNIA PARKING.
  • Pasażerów korzystających z przystanków: SIŁOWNIA i ENERGETYKÓW prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na kierunkowość odjazdów. Przystanki obsługiwane będą identycznie jak przed objazdem.
  • Przywrócenie godzin odjazdów sprzed objazdu.

Likwidacji ulegnie przystanek zastępczy: SIŁOWNIA (na ul. Energetyków przy restauracji).

Reorganizacji ulegnie także zespół przystanków MARTYNIAKÓW PRZEJAZD. Zlikwidowane zostanie stanowisko w kierunku Osiedla Podłęże na ul. Promiennej. Zamiennie prosimy o korzystanie ze zmodernizowanych przystanków na ul. Martyniaków. Ze względu na niezbędny, technologiczny czas wiązania betonu autobusy tymczasowo nie będą wjeżdżały do nowych zatok przystankowych, lecz zatrzymywać będą się na pasie ruchu.