Silesia Marathon 2020 w Katowicach

Komunikat

Silesia Marathon 2020 w Katowicach

Komunikaty 30 września 2020
Obowiązuje: W dniu 4 października (niedziela) od godz. 7:55 do 12:20
Dotyczy linii: AEJ

Informujemy, że w dniu 4 października (niedziela) między godz. 7:55 a 12:20 w związku z organizacją imprezy Silesia Marathon 2020 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów w Katowicach.

  • Linia A
    Wyłączone z obsługi zostaną następujące przystanki: OSIEDLE PADEREWSKIEGO GRANICZNA, OSIEDLE PADEREWSKIEGO BIBLIOTEKA ŚLĄSKA, FRANCUSKA, MARIACKA, SZKOLNA oraz STREFA KULTURY. Z kolei przystanek ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.
  • Linia E
    Wyłączony z obsługi zostanie przystanek STREFA KULTURY. Z kolei przystanek ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.
  • Linia J
    Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: STREFA KULTURY NOSPR, STREFA KULTURY, ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY oraz WILHELMINA SKRZYŻOWANIE. Z kolei przystanek ALEJA KORFANTEGO obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.

Lokalizacja przystanku zastępczego KATOWICE ALEJA KORFANTEGO na mapie Google z funkcją Street View:

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu poszczególnych kursów uwzględnione zostały za pomocą specjalnych oznaczeń w internetowym rozkładzie jazdy.