Transport na żądanie na osiedlu Sfera

Komunikat

Transport na żądanie na osiedlu Sfera

Komunikaty 25 czerwca 2021
Obowiązuje: Od 14 czerwca (poniedziałek) do 27 sierpnia (piątek)

Zamawiaj przejazdy w aplikacji Blees by dojechać szybko i wygodnie na przystanek NIEDZIELISKA lub GEOSFERA z osiedla Sfera.

Jak działa transport na żądanie?
Nie musisz już pokonywać pieszo dystansu między swoim domem, a przystankiem autobusowym. Wypróbuj darmowy przejazd na zamówienie między Osiedlem Sfera a przystankami GEOSFERA lub NIEDZIELISKA.

Usługa działa w okresie od 14.06.2021 do 27.08.2021 w dni robocze od godziny 7:00 do 16:00.

Kursy realizowane są przez nowoczesnego, elektrycznego busa dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych.

  1. Przejazd zamawiasz w aplikacji.
  2. Adres odbioru i adres docelowy to przystanki, które możesz wybrać z listy.
  3. Przejazd wykonywany jest elektrycznym minibusem, a kierowca po drodze zabiera kolejnych pasażerów.

Pamiętaj! Zamawiając przejazd możesz podać godzinę odbioru lub godzinę o której chcesz dotrzeć na miejsce. System tak wszystko przeliczy abyś zawsze był o czasie.

Czy przejazd można zamówić tylko w aplikacji?

  • Tak. Aplikacja optymalizuje trasę przejazdu i planuje dostępność pojazdu dla innych pasażerów. Nie jest możliwe telefoniczne złożenie zamówienia lub w trakcie bezpośredniej rozmowy z kierowcą.

Czy planowane jest objęcie usługą innych terenów w mieście?

  • Jeżeli system okaże się popularny, to jesteśmy bardzo zainteresowani zamianą w przyszłości na terenach podmiejskich dużych, rzadko kursujących autobusów na małe, lepiej dopasowane do potrzeb pojazdy na żądanie.