Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Ułatwienia w komunikacji w dniach 1 i 2 listopada

Dotyczy linii: 307, 380, 381


Informujemy, że w dniach 1 i 2 listopada (sobota i niedziela) wprowadzone zostaną zmiany w organizacji komunikacji miejskiej. Zachęcamy mieszkańców odwiedzających w tych dniach cmentarze do skorzystania z dodatkowej oferty:

 • Linia 307
  W godzinach 8-17 skierowanie linii w dwóch kierunkach na trasę z obsługą przystanku SZCZAKOWA BUKOWSKA CMENTARZ zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ul. Bukowskiej i Sobieskiego.
 • Uruchomienie okolicznościowej linii 380
  Skrócony opis trasy w obu kierunkach: OSIEDLE STAŁE – (…) – LEOPOLDPECHNIK – (…) – CENTRUM – (…) – SZPITAL – (…) – WILKOSZYN CMENTARZJEZIORKI DOŻYNKOWA.
 • Uruchomienie okolicznościowej linii 381
  Skrócony opis trasy w obu kierunkach: ŁUBOWIEC CMENTARZ PĘTLAŁUBOWIEC OSIEDLE – (…) - OSIEDLE STAŁE CMENTARZ PĘTLA – (…) – OSIEDLE STAŁESZCZAKOWSKA – (…) – NIEDZIELISKA – (…) – DŁUGOSZYN – (…) – GÓRA PIASKU – (…) – SZCZAKOWA BUKOWSKA CMENTARZSZCZAKOWA DWORZEC PKP.

Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem linii na schemacie:

 
Zmiana czasu z letniego na zimowy

Dotyczy linii: E, N


W związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy, w nocy z 25 na 26 października wystąpią zmiany w wykonaniu kursów nocnych:

 • Linia E
  Kurs z przystanku KRAKOWSKA o godz. 1:45 wykonany zostanie wg czasu letniego.
  Kurs z przystanku KATOWICE ALEJA KORFANTEGO o godz. 2:30 wykonany zostanie wg czasu letniego.
 • Linia N
  Kurs z przystanku KRAKOWSKA o godz. 2:41 wykonany zostanie wg czasu zimowego.

 
Utrudnienia na ulicy Szczakowskiej

Czytaj więcej…

 
Utrudnienia w Katowicach

Czytaj więcej…

 
Reorganizacja siedziby Spółki

Informujemy, że w związku z reorganizacją siedziby PKM Jaworzno, w dniu 17 października (piątek) nieczynne będą wszystkie komórki organizacyjne zajmujące się sprawami administracyjnymi w Spółce (Zarząd, sekretariat, dział kadr i płac, dział organizacji przewozów itd.). Także w tym dniu z przyczyn technicznych niedostępne będą wszystkie numery telefonów stacjonarnych. Reorganizacja nie wpłynie natomiast na kursowanie komunikacji miejskiej.

Od 20 października (poniedziałek) biura funkcjonujące do tej pory na II piętrze budynku A przeniesione zostaną do budynku B (szczegóły na załączonym schemacie).

Lokalizacja dyspozytorni, biura firmy kontrolerskiej oraz Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów nie ulegnie zmianie.

path48018-5

« Poprzednie komunikaty