Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Zakończenie remontu przystanku PODŁĘŻE OSIEDLE

Dotyczy linii: N, 303, 311, 313, 314, 369


Informujemy, że w związku z zakończeniem remontu, od 29 lipca (środa) przystanek PODŁĘŻE OSIEDLE funkcjonował będzie w swojej zwyczajowej lokalizacji.

 
Komunikacja miejska podczas Festiwalu Energii

Informujemy, iż na tegoroczny Festiwal Energii odbywający się na stadionie miejskim przy ul. Krakowskiej dojadą Państwo liniami A, E, 303, 350 – bezpośrednio do przystanku STADION MIEJSKI zlokalizowanego tuż obok stadionu. Dodatkowo istnieje możliwość dojazdu do przystanku KRAKOWSKA PĘTLA, usytuowanego około 600 metrów od miejsca imprezy (liniami: JS304312, 313370, 390 oraz wybranymi kursami linii 305 i 307).

Powrót z festiwalu możliwy będzie autobusami odjeżdżającymi z przystanku KRAKOWSKA: linią o godz. 23:31 oraz linią E o godz. 00:05.

Ponadto, 10 minut po pokazie pirotechnicznym, około godz. 00:15 z przystanku KRAKOWSKA uruchomiony zostanie dodatkowy kurs linii N oraz linii 367  na trasie: KRAKOWSKA – (…) – SOBIESKI PĘTLA –  (…) – JELEŃ RYNEK – (…)- BYCZYNA PĘTLA.

 

 
Remont przystanku PODŁĘŻE OSIEDLE

Dotyczy linii: N, 303, 311, 313, 314, 369


Informujemy, że w związku z wymianą nawierzchni na przystanku PODŁĘŻE OSIEDLE, od 25 lipca (sobota) uruchomiony zostanie przystanek zastępczy po drugiej stronie alei Piłsudskiego, na świeżo wyremontowanym parkingu przed blokiem numer 26.

  • Lokalizacja przystanku zastępczego PODŁĘŻE OSIEDLE na mapie Google z funkcją Street View:

 
Zakończenie remontu pętli BYCZYNA ASTRÓW

Dotyczy linii: E


Informujemy, że w związku z zakończeniem remontu pętli autobusowej przy ul. Astrów w Byczynie, od 19 lipca (niedziela) linia E kursować będzie na swojej stałej trasie z obsługą przystanków: BYCZYNA ASTRÓW i BYCZYNA GWARDZISTÓW.

 
Nowa funkcja w automatach biletowych

Informujemy, że automaty biletowe zainstalowane w naszych autobusach zostały wzbogacone o nową funkcję – możliwość kodowania biletu okresowego zakupionego w sklepie internetowym. Obecnie nie muszą Państwo oczekiwać na kontrolę biletów, aby bilet pojawił się na Państwa karcie. Mogą go Państwo zakodować samodzielnie w automacie biletowym, wsuwając kartę miejską w kieszeń znajdującą się na przednim panelu urządzenia, a następnie stosując się do wyświetlonych na ekranie poleceń. Z przyczyn technicznych kodowanie biletu na karcie możliwe jest najwcześniej po godzinie od otrzymania potwierdzenia wpłaty ze sklepu internetowego.

« Poprzednie komunikaty