Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 

 
Informacja o działalności PKM w okresie wielkanocnym

Informujemy, że w okresie wielkanocnym godziny pracy poszczególnych wydziałów naszej Spółki przedstawiać będą się następująco:

  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w dniu 3 kwietnia (piątek) pracować będzie bez zmian w godzinach: 7:00-19:00. Z kolei 4 kwietnia (sobota) czynna będzie w godzinach: 7:00-12:00.
  • Centrum Obsługi Klienta w dniu 3 kwietnia (piątek) czynne będzie w godzinach: 9:00 – 12:00.
  • Biura administracji oraz kasa PKM w dniu 3 kwietnia (piątek) pracować będą w godzinach: 7:00 - 12:00.

 
Kursowanie autobusów w okresie wielkanocnym

Dotyczy: wszystkich linii


Przypominamy, że zgodnie z wykazem wyjątków w kursowaniu autobusów w dniach 2, 3 i 7 kwietnia z uwagi na przerwę w pracy szkół, nie będą kursowały linie: 302321 i 328, a na liniach: 311, 312367 i 370 obowiązywać będą specjalne rozkłady jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej.

W dniach 5 i 6 kwietnia nie przewidujemy dodatkowych ograniczeń w kursowaniu autobusów. Wszystkie linie realizować będą kursy zgodnie z rozkładem jazdy na niedziele i święta.

 
Dostawa pierwszego autobusu elektrycznego

Z przyjemnością informujemy, że do naszej zajezdni został dostarczony pierwszy autobus elektryczny. W najbliższych dniach przeprowadzone zostaną niezbędne szkolenia dla pracowników zaplecza technicznego i kierowców. Wkrótce pojazd marki Solaris Urbino 12 Electric zostanie włączony do ruchu i zaprezentowany pasażerom.


 

 
Dodatkowe uprawnienia dla członków rodzin wielodzietnych

Informujemy, że zgodnie z załącznikiem Nr 2 do zarządzenia Nr GK.0050.96.2015 Prezydenta Miasta Jaworzna z dnia 27 marca 2015 r., Dzieci i młodzież do 25. roku życia objęte programem „Jaworznicka Rodzina Wielodzietna” w okresie wiosennej przerwy świątecznej, ferii letnich oraz zimowej przerwy świątecznej (zgodnie z terminami corocznie ogłaszanymi przez Ministra Edukacji Narodowej), mogą podróżować bezpłatnie, pod warunkiem posiadania Karty Jaworznickiej Rodziny Wielodzietnej z zapisanym na niej elektronicznie uprawnieniem.

karta rodzin wielodzietnych_pkm - numer

« Poprzednie komunikaty