Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Uruchomienie nowego przystanku SZCZAKOWA POLNA

Ogłoszenie Dotyczy linii: N1, N2, 304, 307, 311, 328


Informujemy, że od 23 października (poniedziałek) pomiędzy przystankami GÓRA PIASKU a SZCZAKOWA OSIEDLE GAGARINA uruchomiony zostanie nowy przystanek SZCZAKOWA POLNA.

Lokalizacja nowego przystanku na mapie Google z funkcją Street View:

 
Zamknięcie dla ruchu ul. Abstorskich (dawniej Baranowskiego)

Ogłoszenie Dotyczy linii: N2, 367, 374


Informujemy, że od 23 października (poniedziałek) w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Abstorskich (dawniej Baranowskiego) wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji komunikacji miejskiej:

Linia N2

  • Trasa objazdowa: (…) JELEŃ INWESTYCYJNAJELEŃ OKRĄGLE SKRZYŻOWANIE (zastępcze stanowisko przed skrętem w ul. Karwety) – BORY PODGÓRSKA – BYCZYNA – BYCZYNA PĘTLA – BYCZYNABORY PODGÓRSKA (…)
  • Korekta czasów przejazdu pomiędzy przystankami.

Linia 367

  • Trasa objazdowa w kierunku Byczyny: (…) JELEŃ INWESTYCYJNAJELEŃ OKRĄGLE SKRZYŻOWANIE (zastępcze stanowisko przed skrętem w ul. Karwety) – BORY PODGÓRSKA – BYCZYNA – BYCZYNA PĘTLA.
  • Trasa objazdowa w kierunku Jelenia: BYCZYNA PĘTLA – BYCZYNAJELEŃ OKRĄGLE SKRZYŻOWANIEJELEŃ INWESTYCYJNA (…)

Linia 374

  • Trasa objazdowa w kierunku centrum miasta: (…) JELEŃ INWESTYCYJNAJELEŃ OKRĄGLE SKRZYŻOWANIE (zastępcze stanowisko przed skrętem w ul. Karwety) – BORY PODGÓRSKA – BYCZYNA – BYCZYNA PĘTLA (…).
  • Trasa objazdowa w kierunku Jelenia: (…) BYCZYNA PĘTLA – BYCZYNAJELEŃ OKRĄGLE SKRZYŻOWANIEJELEŃ INWESTYCYJNA (…)

W czasie objazdu zostaną całkowicie wyłączone z obsługi przystanki: BYCZYNA BARANOWSKIEGO I, BYCZYNA BARANOWSKIEGO II, JELEŃ OKRĄGLE KAPLICZKA.

Lokalizacja przystanku zastępczego JELEŃ OKRĄGLE SKRZYŻOWANIE (w kierunku Byczyny) na mapie Google z funkcją Street View:

  Zachęcamy do zapoznania się z tymczasowym przebiegiem linii na schemacie:

 
Zakończenie remontu ul. Insurekcji Kościuszkowskiej

Ogłoszenie Dotyczy linii: 370


Informujemy, że od 16 października (poniedziałek) w związku z zakończeniem remontu ul. Insurekcji Kościuszkowskiej linia 370 powróci na stałą trasę z obsługą przystanków: OSIEDLE SKAŁKA i INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ. Przystanek początkowy KRAKOWSKA PĘTLA będzie obsługiwany na ul. Roberta Domsa (dawniej Wincentego Pstrowskiego).

 
Jaworznicki Budżet Obywatelski

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Góry Piasku do wzięcia udziału w głosowaniu w Jaworznickim Budżecie Obywatelskim. Jeden z projektów zgłoszonych przez mieszkańców dotyczy ustawienia tablic informacyjnych na przystanku GÓRA PIASKU. Aby poprawić komfort podróżowania wystarczy w szybki i wygodny sposób oddać głos na stronie: www.jbo.jaworzno.pl.

 

« Poprzednie komunikaty