Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Zmiany w przepisach taryfowych

Informujemy, że na podstawie Uchwały Nr IV/26/2015 Rady Miejskiej w Jaworznie z dnia 29.01.2015 r. od 1 lutego 2015 roku obowiązywać będą nowe przepisy taryfowe.

Zmiana cennika opłat ma związek z przywróceniem bezpośredniego połączenia na trasie z Chrzanowa do Katowic. Bilet jednorazowy dotychczas uprawniający do przejazdów wyłącznie na terenie trzech miast (gmin) upoważniał będzie teraz do odbywania podróży na terenie trzech i więcej miast (gmin). Pragniemy jednocześnie zauważyć, że ceny biletów pozostały niezmienione.

Cennik opłat za przejazdy środkami komunikacji miejskiej ważny od 01.02.2015 r.

Z kolei w wykazie osób i dokumentów uprawniających do bezpłatnych lub ulgowych przejazdów wprowadzony został podział na ulgi uchwalane przez Radę Miejską i te przyznawane na podstawie nadrzędnych przepisów prawa. W nowym dokumencie nikt nie został pozbawiony dotychczasowych przywilejów. Dobrą wiadomością dla pasażerów będzie na pewno wprowadzenie bezpłatnych przejazdów dla wszystkich naszych klientów w dniu 1 listopada.

Wykaz osób i dokumentów uprawniających do bezpłatnych lub ulgowych przejazdów środkami komunikacji miejskiej ważny od 01.02.2015

 
Utrudnienia w ruchu w Chrzanowie

Czytaj więcej…

 
Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej

Aktualizacja komunikatu, 27.01.2015: na wniosek pasażerów wprowadzone zostały korekty w godzinach odjazdów i ilości kursów w rozkładach jazdy linii: A, E, 319, 326, 350, 368 ważnych od: 01.02.2015.

Dotyczy linii: A, E, J, S, 302, 319, 326, 350, 368


Informujemy, że od 1 lutego (niedziela) wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji komunikacji miejskiej:

Linia A

  • Wydłużenie linii do Chrzanowa. Skrócony opis trasy: (…) KRAKOWSKA – (…) – BORY CZYSTA - (…) - BYCZYNABYCZYNA SZKOŁA – (…) - CEZARÓWKA DOLNA AUTOSTRADA – (…) – CHRZANÓW KĄTY II – (…) – CHRZANÓW DWORZEC AUTOBUSOWY.
  • Zmiana godzin odjazdów połączona z wdrożeniem identycznego rozkładu jazdy na dni robocze szkolne i wolne od nauki szkolnej. Ponadto, uruchomienie dodatkowych kursów w soboty, niedziele i święta.

Linia E

  • Zmiana godzin odjazdów i ilości kursów. Ponadto, uruchomienie drugiego kursu nocnego w soboty, niedziele i święta.

Linia J

  • Skrócenie trasy do przystanku KRAKOWSKA KRAKOWSKA PĘTLA oraz zmiana godzin odjazdów i ilości kursów.

Linia S

  • Zmiana godzin odjazdów oraz skierowanie wybranych kursów w soboty, niedziele i święta przez Mysłowice wraz z obsługą m. in. przystanku TARG MIEJSKI.

Linie 302, 326 i 368

  • Zmiana godzin odjazdów i ilości kursów.

Linia 319

  • Zmiana godzin odjazdów i ilości kursów.
  • Wydłużenie kursów dotychczas kończących i rozpoczynających się na przystanku KOŹMIN do nowego przystanku CHRZANÓW BALIN WOLNOŚCI.

Linia 350

  • Uruchomienie nowej linii na trasie ŁUBOWIEC / ŁUBOWIEC PĘTLACEZARÓWKA DOLNA PĘTLA. Ponadto, wprowadzenie znacznej ilości dodatkowych kursów w skróconej relacji do przystanku KRAKOWSKA  / KRAKOWSKA PĘTLA.

Wraz z reorganizacją sieci połączeń do obsługi włączone zostaną następujące przystanki w Jaworznie: BYCZYNA SZKOŁA, CEZARÓWKA DOLNA AUTOSTRADA (stanowisko w kierunku Chrzanowa), w Mysłowicach: TARG MIEJSKI oraz w Chrzanowie: KĄTY AUTOSTRADA, KĄTY II, KĄTY I, ŚLĄSKABALIN WOLNOŚCI.

  A 350_01

 
Utrudnienia w związku z demonstracją w Mysłowicach

Czytaj więcej…

 
Możliwość płacenia kartą w COK

Informujemy, że realizując postulaty pasażerów, od 8 stycznia uruchomiliśmy w Centrum Obsługi Klienta możliwość używania kart płatniczych przy zakupie biletu.

« Poprzednie komunikaty