Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Przeniesienie przystanku Jeleń Dąb Pętla

Dotyczy linii: 312


W związku z przebudową ulicy Dąb i brakiem możliwości bezpiecznego przejazdu przez autobusy od 26 września (piątek) linia 312 skrócona zostanie do tymczasowego przystanku zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ul. Dąb i drogi do oczyszczalni ścieków.

  • Lokalizacja przystanku zastępczego JELEŃ DĄB PĘTLA na mapie Google z funkcją Street View:

 
Możliwe utrudnienia w Katowicach

Czytaj więcej…

 
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2014

Pod hasłem „Nasze ulice – Nasz wybór” 16 września, rozpoczął się coroczny „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu”. Celem tej europejskiej kampanii jest zmiana transportowych przyzwyczajeń mieszkańców miast, którzy na co dzień przemieszczają się samochodami osobowymi do pracy, szkoły czy choćby do sklepów.

Nasza Spółka uczestniczy w tym wydarzeniu poprzez organizację dnia bez samochodu. Jest to doskonała okazja do ukazania zwłaszcza tym, którzy z jakichkolwiek przyczyn nie pojawili się dotychczas w autobusach, plusów korzystania z komunikacji zbiorowej naszego miasta. Wystarczy nadmienić, że podróż autobusem uwalnia od konieczności prowadzenia samochodu i poszukiwania miejsca do parkowania. Warto też zauważyć, że bilety PKM Sp. z o.o. w Jaworznie, zwłaszcza kupowane przy pomocy Jaworznickiej Karty Miejskiej, są relatywnie tanie, choćby w zestawieniu z cenami paliw. Nic więcej, tylko wsiąść i zamienić samochód na autobus – najlepiej na stałe.

W PKM Sp. z o.o. w Jaworznie od wielu lat systematycznie udoskonalamy usługę przewozową. Ostatnią nowością jest zakup trzech fabrycznie nowych autobusów przegubowych, wyposażonych m. in. w klimatyzację oraz ładowarki USB, które od tej pory staną się standardem przy zakupie kolejnych pojazdów.

Stale staramy się dbać o naszych pasażerów, ale jak co roku, pragniemy także zyskać nowych klientów. W poniedziałek 22 września, wszyscy pasażerowie posiadający przy sobie dowód rejestracyjny własnego samochodu wraz z dowodem tożsamości będą mogli podróżować bezpłatnie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów do wypróbowania, jak przyjemnie upływa podróż autobusem. Jednocześnie pragniemy także nakłonić wszystkich zmotoryzowanych do poczucia odpowiedzialności za środowisko naturalne naszego miasta. O tym, jak czysto i w zgodzie z naturą będzie się żyło w Jaworznie możemy i musimy zdecydować sami. Nasze ulice – Nasz wybór! Spotkajmy się w autobusie!

 
Zamknięcie dla ruchu ul. Długoszyńskiej

Czytaj więcej…

 
Utrudnienia na ulicy Szczakowskiej

Czytaj więcej…

« Poprzednie komunikaty