Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Bieg uliczny w Sosnowcu

Ogłoszenie Dotyczy linii: S


Informujemy, że w związku z organizacją biegu ulicznego „4. Harpagańska Dycha” w Sosnowcu w dniu 26 marca (niedziela) od około godz. 11:00 do około godz. 13:00 wyłączony zostanie z obsługi przystanek SOSNOWIEC DWORZEC PKP.

 
Zmiana czasu z zimowego na letni

Ogłoszenie Dotyczy linii: E, N1, N2


Informujemy, że w związku ze zmianą czasu z zimowego na letni w nocy z 25 na 26 marca wystąpią zmiany w wykonaniu nocnych kursów:

  • Kurs linii E z przystanku początkowego KRAKOWSKA o godz. 0:05 wykonany zostanie bez zmian według czasu zimowego.
  • Kurs linii E z przystanku początkowego KATOWICE ALEJA KORFANTEGO o godz. 0:50 wykonany zostanie bez zmian według czasu zimowego.
  • Kurs linii E  z przystanku początkowego KRAKOWSKA o godz. 1:45 wykonany zostanie bez zmian według czasu zimowego (od przystanku DĄBROWA NARODOWA DĄBROWSKA kurs realizowany będzie z godzinnym opóźnieniem, według czasu letniego).
  • Kurs linii E z przystanku początkowego KATOWICE ALEJA KORFANTEGO o godz. 2:30 wykonany zostanie o godz. 3:30 czasu letniego (odjazdy zostaną wykonane z godzinnym opóźnieniem, według czasu letniego).
  • Kurs linii N1 z przystanku początkowego KRAKOWSKA o godz. 2:41 odjedzie o godz. 3:00 czasu letniego (odjazdy z kolejnych przystanków będą realizowane z kilkunastominutowym opóźnieniem – według czasu letniego)
  • Kurs linii N2 z przystanku początkowego KRAKOWSKA o godz. 0:31 wykonany zostanie bez zmian według czasu zimowego.
  • Kurs linii N2 z przystanku początkowego SZCZAKOWA DWORZEC PKP o godz. 1:13 wykonany zostanie bez zmian według czasu zimowego (od przystanku JELEŃ OKRĄGLE SKRZYŻOWANIE kurs realizowany będzie z godzinnym opóźnieniem, według czasu letniego).

 
Oficjalna aplikacja kiedyPrzyjedzie.pl

Serdecznie zachęcamy do pobrania oficjalnej aplikacji systemu kiedyPrzyjedzie.pl dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformę Android i Windows Phone. Aplikacja umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym środków komunikacji miejskiej ze wskazanego przez pasażera przystanku. Interesujący nas słupek można wybrać z listy, wyszukać go na mapie lub też użyć kodu QR, a nawigacja pomoże nam do niego dotrzeć. Często wykorzystywane przystanki łatwo dodamy do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp.

rect4341

 

 
Zmiana lokalizacji przystanku ROGATKA

OgłoszenieDotyczy linii: E, J, N1, S, 302, 304, 305, 306, 307, 312, 313, 321, 350, 367, 368, 370


Informujemy, że od 13 marca (poniedziałek) w związku z pracami drogowymi na ul. Krakowskiej przystanek ROGATKA w kierunku Byczyny funkcjonował będzie w tymczasowej lokalizacji na ul. Sportowej nieopodal skrzyżowania z ul. Grunwaldzką. W kierunku centrum miasta lokalizacja przystanku nie ulegnie zmianie.

  • Lokalizacja przystanku zastępczego ROGATKA na mapie Google z funkcją Street View:

 
Dzień Kobiet w PKM

Międzynarodowy Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca od 1910 roku. Z tej okazji przygotowaliśmy niezwykłą akcję. W tym dniu, w jaworznickich autobusach, pojawiła się tajemnicza postać, która składała życzenia oraz wręczała kwiatek i odblaskogwizdek każdej napotkanej pasażerce.

« Poprzednie komunikaty