Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Wyścig kolarski Tour de Pologne w Jaworznie

Dotyczy linii: A,E,J,S,303,304,305,306,307,312,313,314,319,350,368,370


Informujemy, że w dniu 5 sierpnia (środa), w związku z organizacją wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji komunikacji miejskiej.

  • Przebieg wyścigu został przedstawiony na poniższym schemacie:

 

  • Zamknięcie dróg na trasie przejazdu kolarzy zostało przewidziane przez organizatora od około godz. 12:30 do około godz. 13:10
  • Ponadto, od godz. 10:30 do około godz. 13:15 przystanki: BIBLIOTEKA oraz ZIELONA zostaną całkowicie wyłączone z obsługi.
  • W internetowym rozkładzie jazdy za pomocą specjalnych oznaczeń wskazane zostały kursy objęte utrudnieniami. Jednocześnie pragniemy zastrzec, że w przypadku wcześniejszego lub późniejszego zamknięcia dróg, także inne kursy mogą zostać objęte zmianami.

 

 

 

 
Wyścig Tour de Pologne w Katowicach

Dotyczy linii: AEJ


Informujemy, że w dniu 4 sierpnia (wtorek), w związku z organizacją wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w Katowicach:

Linia A

  • W szczycie porannym linia kursować będzie bez zmian.
  • W szczycie popołudniowym linia na terenie Katowic obsłuży wyłącznie przystanek WALERIANA, który funkcjonował będzie jako przystanek końcowy i początkowy.

Linie E i J

  • Od około godziny 12:00 do około godziny 20:00 autobusy kursować będą w Katowicach wyłącznie do przystanku zastępczego ZAWODZIE PĘTLA, który funkcjonował będzie jako przystanek końcowy i początkowy.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez KZK GOP, uruchomione zostaną dwie specjalne linie tramwajowe: T40 (ZAWODZIE ZAJEZDNIAGRANICZNA) i T42 (DAMROTAPLAC WOLNOŚCI) zapewniające połączenie  centrum przesiadkowego na Zawodziu ze śródmieściem Katowic. Między przystankami GRANICZNA a DAMROTA konieczne będzie przejście piesze. Przypominamy jednocześnie, że KZK GOP nie honoruje biletów emitowanych przez PKM Jaworzno Spółka z o.o.

  • Lokalizacja przystanku zastępczego ZAWODZIE PĘTLA na mapie Google z funkcją Street View:

 Zachęcamy do zapoznania się z tymczasowym przebiegiem linii na schemacie:

 

 
Zakończenie remontu przystanku PODŁĘŻE OSIEDLE

Czytaj więcej…

 
Komunikacja miejska podczas Festiwalu Energii

Czytaj więcej…

 
Remont przystanku PODŁĘŻE OSIEDLE

Czytaj więcej…

« Poprzednie komunikaty