Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Informacja o kursowaniu autobusów

Dotyczy linii: A, 302, 312, 321, 328, 367, 370


Przypominamy, że zgodnie z wykazem wyjątków w kursowaniu autobusów w dniach 17, 18 i 22 kwietnia z uwagi na przerwy w pracy szkół, nie kursują linie: 302, 321 i 328, a na liniach: A, 312, 367 i 370 obowiązują specjalne rozkłady jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej.

 
Zmiany w kursowaniu autobusów

 Dotyczy linii: N, 305, 307, 311, 313, 328


Informujemy, że od 14 kwietnia (poniedziałek) wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji komunikacji miejskiej:

Linie N, 311, 328

  • Uruchomienie nowego przystanku: CHROPACZÓWKA II.

Linia 305

  • Zmiana godzin odjazdów w soboty, niedziele i święta. Uruchomienie nowych przystanków: CHROPACZÓWKA II oraz SZCZAKOWA OSIEDLE GAGARINA (nowe stanowiska na ul. Moździerzowców).

Linia 307

  • Zmiana godzin odjazdów w soboty, niedziele i święta.

Linia 313

  • Nowy rozkład jazdy zakładający m. in. uruchomienie dodatkowej pary  kursów w szczycie porannym w dni robocze szkolne na trasie KRAKOWSKA – (…) – PODŁĘŻE OSIEDLE.

Lokalizacja przystanku CHROPACZÓWKA II  na mapie Google z funkcją Street View:

Lokalizacja przystanku SZCZAKOWA OSIEDLE GAGARINA (nowe stanowiska na ul. Moździerzowców) na mapie Google z funkcją Street View:


 
Zmiana lokalizacji przystanku KATOWICE ALEJA KORFANTEGO

Dotyczy linii: A, E, J


Informujemy, że od 7 kwietnia (poniedziałek) przywrócona zostanie stała lokalizacja przystanku KATOWICE ALEJA KORFANTEGO. Autobusy PKM odjeżdżać będą ze stanowiska zlokalizowanego przy wjeździe na parking przed Hotelem Katowice.

Lokalizacja przystanku KATOWICE ALEJA KORFANTEGO na mapie Google z funkcją Street View:

 
Nowa usługa – sklep internetowy

Z satysfakcją zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej najnowszej propozycji – sklepu internetowego. Już od 1 kwietnia 2014 r. pod adresem: kartamiejska.pl/jaworzno będą Państwo mogli dokonywać samodzielnie zakupu biletów okresowych rejestrowanych na Jaworznickiej Karcie Miejskiej bez konieczności wizyty w punkcie sprzedaży.

Zanim przystąpią Państwo do wyboru pożądanego biletu, konieczne będzie zarejestrowanie osobistego konta w sklepie internetowym. Oprócz loginu i hasła niezbędne jest podanie numeru posiadanej Jaworznickiej Karty Miejskiej, który znajduje się w jej prawym górnym rogu. Jeśli numer ten jest nieczytelny, ustalić go można w Centrum Obsługi Klienta lub na paragonach otrzymanych przy zakupach w punktach sprzedaży. Numer wyświetlany jest także po włożeniu Jaworznickiej Karty Miejskiej do kieszeni czytnika w automacie biletowym.

Po wybraniu odpowiedniego biletu okresowego zostaną Państwo przekierowani do menu płatności, w którym można wybrać jedną z dwóch form dokonania opłaty – kartą płatniczą lub szybkim przelewem z konta bankowego. Finalizacja zamówienia odbywa się na bezpiecznych stronach serwisu Dotpay, który automatycznie wygeneruje potwierdzenie dokonania płatności. Wszelkie operacje w sklepie internetowym po ich prawidłowym przeprowadzeniu potwierdzane są wiadomością e-mail wysyłaną pod wskazany przez użytkownika adres poczty elektronicznej.

Bilet kupiony w sklepie internetowym jest ważny w terminie określonym przez pasażera i uprawnia do przejazdu autobusem od momentu otrzymania przez kupującego potwierdzenia przyjęcia płatności przez Dotpay.

Prosimy o uważne czytanie komunikatów i postępowanie zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na kolejnych stronach serwisu.

Bilet zostanie fizycznie zakodowany na karcie dopiero podczas pierwszej kontroli biletowej.  Do tego czasu funkcjonuje on jako zapis w wirtualnej bazie danych, kodowanie biletu przez kontrolera nie ma jednak znaczenia dla jego ważności.

W związku z uruchomieniem sklepu internetowego zmianie ulegają zapisy Regulaminu Jaworznickiej Karty Miejskiej. Prosimy Państwa o zapoznanie się ze zmienioną treścią w serwisie internetowym pod adresem: http://www.pkm.jaworzno.pl/www/jaworznicka-karta-miejska/regulamin-karty/

Mamy nadzieję, że nowo wprowadzoną usługę przyjmą Państwo z zainteresowaniem.

 
Zmiana czasu z zimowego na letni

(więcej…)

« Poprzednie komunikaty