Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Informacja o pracy Stacji Kontroli Pojazdów

(więcej…)

 
Informacja o kursowaniu autobusów

(więcej…)

 
Zmiany w kursowaniu autobusów

(więcej…)

 
Zmiana lokalizacji przystanku KATOWICE ALEJA KORFANTEGO

(więcej…)

 
Nowa usługa – sklep internetowy

Z satysfakcją zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej najnowszej propozycji – sklepu internetowego. Już od 1 kwietnia 2014 r. pod adresem: kartamiejska.pl/jaworzno będą Państwo mogli dokonywać samodzielnie zakupu biletów okresowych rejestrowanych na Jaworznickiej Karcie Miejskiej bez konieczności wizyty w punkcie sprzedaży.

Zanim przystąpią Państwo do wyboru pożądanego biletu, konieczne będzie zarejestrowanie osobistego konta w sklepie internetowym. Oprócz loginu i hasła niezbędne jest podanie numeru posiadanej Jaworznickiej Karty Miejskiej, który znajduje się w jej prawym górnym rogu. Jeśli numer ten jest nieczytelny, ustalić go można w Centrum Obsługi Klienta lub na paragonach otrzymanych przy zakupach w punktach sprzedaży. Numer wyświetlany jest także po włożeniu Jaworznickiej Karty Miejskiej do kieszeni czytnika w automacie biletowym.

Po wybraniu odpowiedniego biletu okresowego zostaną Państwo przekierowani do menu płatności, w którym można wybrać jedną z dwóch form dokonania opłaty – kartą płatniczą lub szybkim przelewem z konta bankowego. Finalizacja zamówienia odbywa się na bezpiecznych stronach serwisu Dotpay, który automatycznie wygeneruje potwierdzenie dokonania płatności. Wszelkie operacje w sklepie internetowym po ich prawidłowym przeprowadzeniu potwierdzane są wiadomością e-mail wysyłaną pod wskazany przez użytkownika adres poczty elektronicznej.

Bilet kupiony w sklepie internetowym jest ważny w terminie określonym przez pasażera i uprawnia do przejazdu autobusem od momentu otrzymania przez kupującego potwierdzenia przyjęcia płatności przez Dotpay.

Prosimy o uważne czytanie komunikatów i postępowanie zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na kolejnych stronach serwisu.

Bilet zostanie fizycznie zakodowany na karcie dopiero podczas pierwszej kontroli biletowej.  Do tego czasu funkcjonuje on jako zapis w wirtualnej bazie danych, kodowanie biletu przez kontrolera nie ma jednak znaczenia dla jego ważności.

W związku z uruchomieniem sklepu internetowego zmianie ulegają zapisy Regulaminu Jaworznickiej Karty Miejskiej. Prosimy Państwa o zapoznanie się ze zmienioną treścią w serwisie internetowym pod adresem: http://www.pkm.jaworzno.pl/www/jaworznicka-karta-miejska/regulamin-karty/

Mamy nadzieję, że nowo wprowadzoną usługę przyjmą Państwo z zainteresowaniem.

« Poprzednie komunikaty