Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Zmiana lokalizacji przystanku ROGATKA

Dotyczy linii: E, J, N, S, 304, 305, 306, 307, 312, 313, 367, 368, 370


Informujemy, że od godz. 7:00 w dniu 27 listopada (piątek) w związku z pracami drogowymi na ul. Krakowskiej przystanek ROGATKA w kierunku Byczyny funkcjonował będzie w tymczasowej lokalizacji na ul. Sportowej nieopodal skrzyżowania z ul. Grunwaldzką. W kierunku centrum miasta przystanek będzie funkcjonował bez zmian.

  • Lokalizacja przystanku zastępczego ROGATKA na mapie Google z funkcją Street View:

 
Utrudnienia na ul. Sądowej i Stojałowskiego

Czytaj więcej…

 
Tymczasowa zmiana trasy linii S

Czytaj więcej…

 
Zmiana taryfy biletowej

Z satysfakcją informujemy o korzystnej dla Pasażerów zmianie w Cenniku Opłat! Od 30 listopada br. dotychczas obowiązujący bilet 24-godzinny zostanie zastąpiony biletem dziennym, upoważniającym do przejazdu wszystkimi liniami na terenie całej sieci PKM Sp. z o.o., ważnym do godz. 24.00 dnia, w którym został zakupiony.

Nowy bilet na okaziciela dostępny będzie u kierowców i w automatach biletowych. Za jedyne 5 zł (cena biletu ulgowego to odpowiednio 2,50 zł) otrzymają Państwo możliwość wykonania nieograniczonej ilości podróży w ciągu dnia. Warto zauważyć, że obecnie bilet jednorazowy na trasie z Jaworzna do Katowic kosztuje 4,60 zł. Od 30 listopada za podróż w obie strony pasażer, który kupi bilet dzienny, zapłaci tylko 5 zł. Dodatkowo w tej cenie będzie mógł dokonać dowolną ilość przesiadek.

Jednocześnie obniżeniu ulega cena biletu 7-dniowego na okaziciela, który po zmianie kosztować będzie odpowiednio: normalny 30 zł i ulgowy – 15 zł. Ceny biletów dostępnych na Jaworznickiej Karcie Miejskiej nie ulegają zmianie.

Wprowadzane rozwiązanie adresujemy szczególnie do osób korzystających z połączeń ponadlokalnych, licząc iż atrakcyjna cena biletu przekona pasażerów do podróży wygodnym autobusem.

 
Ułatwienia w komunikacji miejskiej w dniach 31.10 i 1.11

Czytaj więcej…

« Poprzednie komunikaty