Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Utrudnienia na ulicy Szczakowskiej

Dotyczy linii: 305, 307, 311, 328, 369, 370


Informujemy, że w związku z brakiem możliwości przejazdu ul. Szczakowską, od godz. 14:30 do godz. 16:30 w dniu 23 października (czwartek) wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w przebiegu kursów linii: 305, 307311328369 oraz 370. W internetowym rozkładzie jazdy za pomocą czytelnych oznaczeń wskazane zostały kursy objęte zmianą trasy. W czasie objazdu całkowicie wyłączony z obsługi zostanie przystanek SZCZAKOWSKA.

 
Utrudnienia w Katowicach

Czytaj więcej…

 
Reorganizacja siedziby Spółki

Informujemy, że w związku z reorganizacją siedziby PKM Jaworzno, w dniu 17 października (piątek) nieczynne będą wszystkie komórki organizacyjne zajmujące się sprawami administracyjnymi w Spółce (Zarząd, sekretariat, dział kadr i płac, dział organizacji przewozów itd.). Także w tym dniu z przyczyn technicznych niedostępne będą wszystkie numery telefonów stacjonarnych. Reorganizacja nie wpłynie natomiast na kursowanie komunikacji miejskiej.

Od 20 października (poniedziałek) biura funkcjonujące do tej pory na II piętrze budynku A przeniesione zostaną do budynku B (szczegóły na załączonym schemacie).

Lokalizacja dyspozytorni, biura firmy kontrolerskiej oraz Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów nie ulegnie zmianie.

path48018-5

 
Zamknięcie dla ruchu fragmentu ul. Niemcewicza

Czytaj więcej…

 
Utrudnienia w Katowicach

Czytaj więcej…

« Poprzednie komunikaty