Szukaj przystanku Rozkłady jazdy Mapa przystanków

Aktualności

 
Nocne prace na Pieczyskach

OgłoszenieDotyczy linii: N1


W związku z pracami drogowymi w Pieczyskach w nocy z 29 na 30 września (czwartek/piątek) linia N1 skierowana zostanie na trasę objazdową z pominięciem przystanku PIECZYSKA SOLSKIEGO. Z kolei przystanek PIECZYSKA SZKOŁA będzie funkcjonował w tymczasowej lokalizacji na ul. Sobieskiego tuż przy skrzyżowaniu z ul. Chocimską.

  • Lokalizacja przystanku zastępczego PIECZYSKA SZKOŁA na mapie Google:

 
Konkurs ofert na badanie sprawozdania finansowego

Rada Nadzorcza PKM Spółka z o.o. w Jaworznie ogłasza konkurs ofert na: „Badanie sprawozdania finansowego za rok 2016”. Szczegóły w załączonym poniżej dokumencie.

Warunki konkursu (*.pdf)

 
Utrudnienia w związku z biegiem SILESIA MARATHON w Katowicach

OgłoszenieDotyczy linii: A, E, J


Informujemy, że w dniu 2 października (niedziela) w związku z organizowanym biegiem ulicznym w godzinach od ok. 8:50 do ok. 10:50 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów w Katowicach:

  • Linia A
    Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: KATOWICE OSIEDLE PADEREWSKIEGO GRANICZNA oraz KATOWICE OSIEDLE PADEREWSKIEGO POWSTAŃCÓW.
  • Linia E
    Wyłączony z obsługi zostanie przystanek KATOWICE HOTEL NOVOTEL (w kierunku centrum Katowic).
  • Linia J
    Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: KATOWICE WILHELMINA SKRZYŻOWANIE, KATOWICE ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY oraz KATOWICE HOTEL NOVOTEL (w kierunku centrum Katowic).

Na skrzyżowaniu al. Roździeńskiego z ul. Dudy-Gracza mogą wystąpić dodatkowe opóźnienia w momencie gdy przez skrzyżowanie będą przebiegać uczestnicy imprezy.

Nadmieniamy jednocześnie, że z przyczyn od nas niezależnych, godziny występowania utrudnień w kursowaniu autobusów mogą ulec wydłużeniu. Bieżących informacji o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej udziela dyspozytor pod numerem telefonu 32-753-55-40.

 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko kontrolera biletów

W celu rozszerzenia zakresu kontroli biletowej i uszczelnienia systemu wnoszenia opłat za przejazdy, a tym samym podniesienia jakości świadczonych usług, Zarząd Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o. w Jaworznie podjął decyzję o rozpoczęciu naboru dodatkowych kontrolerów.

 
Nocne prace drogowe w Pieczyskach

Czytaj więcej…

« Poprzednie komunikaty